Objavljuje se javni poziv za predlaganje programa javnih potreba udruga građana u području športa za 2016. godinu i obrazac za prijavu programa ili projekata javnih potreba u športu Općine Bilice za 2016. godinu.

Tekst poziva i obrazac zahtjeva, kao i zaključak sa sjednice pogledajte i preuzmite u dolje objavljenim PDF dokumentima (Pregled i preuzimanje dokumenata).

Pregled i preuzimanje dokumenata:

Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba udruga građana u području športa za 2016. godinu (36 kB)

Obrazac za prijavu programa ili projekata javnih potreba u športu Općine Bilice za 2016. godinu (97 kB)

Zaključak o objavi Javnog poziva za predlaganje programa javnih potreba udruga građana u području športa za 2016. godinu (97 kB)