Javni uvid nacrta Plana gospodarenja otpadom

Na temelju članka 22. Zakona o održivom gospodarenju otpadom („Narodne novine“ broj 94/13, 73/17), Načelnik Općine Bilice dana 05. 04. 2018. godine donosi 

 ODLUKU

O STAVLJANJU NA JAVNI UVID NACRTA PLANA GOSPODARENJA OTPADOM
 OPĆINE BILICE ZA RAZDOBLJE 2018. - 2022. GODINE

1. Javni uvid u Nacrt Plana gospodarenja otpadom Općine Bilice za razdoblje 2018. - 2022. godine održat će se u periodu od 05. travnja 2018. do 05. svibnja 2018. godine radi pribavljanja mišljenja, prijedloga i primjedbi javnosti.

2. Javni uvid u Nacrt Plana gospodarenja otpadom Općine Bilice za razdoblje 2018. – 2022. godine bit će objavljen na službenim stranicama Općine Bilice (www.opcina-bilice.hr). Nacrt Plana u tiskanom obliku dostupan je u prostorijama Općine Bilice, Bosuć 3, Bilice, radnim danom od 09.00 do 14.00 sati.

3. Građani i udruge mogu svoja očitovanja, primjedbe i prijedloge upisati u knjigu primjedbi uz izloženi Nacrt Plana, tijekom cijelog razdoblja javnog uvida. Pisana očitovanja, mišljenja, primjedbe i prijedloge na Nacrt Plana koja  se upisuju u knjigu primjedbi moraju biti čitko napisana, uz ime i prezime, te adresu podnositelja.
Mišljenja, prijedlozi i primjedbe mogu se dostavljati i na e-mail:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.   ili u zatvorenoj omotnici na adresu Općina Bilice, Bosuć 3, 22220 Bilice, s naznakom "Plan gospodarenja otpadom Općine Bilice za razdoblje 2018.-2022.", najkasnije do završetka javnog uvida odnosno do 05. svibnja 2018. godine, a moraju biti čitko i razumljivo napisana, uz ime i prezime, te adresu podnositelja.

4. Ako u navedenom roku građani i udruge ne dostave svoja očitovanja, mišljenja, prijedloge i primjedbe smatrat će se da su isti suglasni sa izloženim nacrtom Plana.

Općinski načelnik
Josip Čaleta

 

Pregled i preuzimanje dokumenata:

Nacrt Plana gospodarenja otpadom Općina Bilice (1,29 MB)