Natječaj za radno mjesto komunalni radnik

Rezultati pisanog testiranja za potrebe natječaja za komunalnog radnika

Objavljuju se rezultati pismenog testiranja za potrebe natječaja za radno obavljanje djelatnosti komunalnog radnika na području Općine Bilice. Rezultate testiranja za potrebe natječaja pogledajte u dolje objavljenom PDF dokumentu (Pregled i preuzimanje dokumenata).

 

Više...

POZIV na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti

Objavljuje se poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti (pisano testiranje) za prijam u službu na radno mjesto komunalnog radnika u Općini Bilice. Cijeli tekst obavijesti i kandidate koji mogu pristupiti pisanom testiranju, te uvjete pisanja testa pogledajte u dolje objavljenom PDF dokumentu (Pregled i preuzimanje dokumenata).

 

Opširnije...

Obavijest za prijam u službu na radno mjesto komunalni radnik

Objavljuje se obavijest za prijam u službu na radno mjesto komunalnog radnika u Općini Bilice. Tekst i uvjete natječaja pogledajte u dolje objavljenom PDF dokumentu (Pregled i preuzimanje dokumenata).

 

Opširnije...